Reference od našich zákazníků

Věra Michalcová

04.07.2018Dobrý den,Touto cestou bychom chtěli velmi poděkovat majitelům Firmy AB-Interier -Kuchyně Ostrava za konzultace, výběr materiálu a následnou 3D realizaci naší nové vysněné kuch.linky, včetně všech kuch.spotřebičů. Rovněž velké poděkování spolupracovníkům, kteří se podíleli na konečné a precizně odvedené práci při montáži a sestavení kuch.linky a zapojejní všech el.spotřebičů. Jako třešnička na dortu bylo nalepení nádherného grafoskla,kt.má velký úspěch a doladil tak celkový dojem sestavené kuchyňské linky.Ještě jednou velké poděkování za kvalitně odvedenou práci. Na další spolupráci s Vaší firmou se opět těšíme a můžeme fa. AB-Interiér-Ostrava všem doporučit. S pozdravem Michalcová Věra

Monika Jaraczová

05.04.2018Chceme velmi poděkovat firmě AB interiér - Ostrava za kuchyni, kterou nám minulý týden namontovala do našeho domku. Děkujeme za výbornou spolupráci, poradenství, dochvilnost, vstřícnost a ochotu jak samotným majitelům firmy, tak stejně i pánům montážistům, kteří kuchyni u nás sestavovali. Zaměřovali se na každičký detail, všechno seřizovali na milimetr přesně, dávali pozor aby někde nepoškodili, nebo neušpinili stěnu,... Byla radost Vás při práci sledovat, pánové. Obrovská pochvala a dík !!! Doporučujeme všem, kterým záleží na kvalitě a preciznosti .   manželé Jaraczovi, Třinec

Adam Rybář

15.02.2018“Chtěli bychom vám poděkovat za úžasnou ložnici, byli jsme velmi spokojeni s vaším přístupem, ochotou a kvalitou práce. Taky děkujeme vašemu týmu za skvěle odvedenou práci při montáži. Byla to pro nás radost s vámi spolupracovat.”

Kateřina Korbelová

11.11.2017“Na doporučení jsme oslovili firmu AB interiér ohledně návrhu a výroby kuchyně. A ničeho nelitujeme. Z kuchyně jsme nadšeni a vůbec z celého profesionálního přístupu lidí z této firmy. Děkujeme Vám za přístup, profesionální práci a veškeré služby s výrobou a montáží kuchyně spojené. Spolupráci s touto firmou můžeme jen doporučit.”

Denisa Sopuchová

22.10.2016“Firma AB kuchyně mi vyráběla kuchyň do novostavby. Od počatečního jednání přes návrh, který je v 3D až po samotnou montáž, vše proběhlo bez problému, v termínu. Kuchyň je velice krásná a kvalitní, za 5 let, co ji mám, se nevyskytl jediný problém, který by bylo třeba řesit. Jelikož jsem s firmou velice spokojená, oslovila jsem je ještě pro výrobu nábytku do obyvácího pokoje, koupelny a nově mám od této firmy opět úžasně vyřešené skříně do vstupního prostoru a už se chystám na dětský pokoj.”

Lenka Fišerová

13.05.2016Již jsme si nechali dělat druhou kuchyň, protože jsme na bytě byli velmi spokojeni jak s návrhem a realizaci kuchyně, tak bylo jasné, že kuchyň v domě bude dělat stejná firma. Opět nezklamali a proto jsme jim svěřili i nábytek. Profesionální přístup, precizní montáž, vřele doporučuji všem.

Olga Bogdanová

04.04.2016“Ani nedokážu vyjádřit, jak moc jsem nadšena a spokojená s kuchyní navrženou a vytvořenou touto firmou. Celá rodina se teď nejčastěji scházíme právě v kuchyni a fakt si užíváme ten přepych.Nejenže je kuchyňská linka nádherná, ale je také neskutečně funkční, přehledná, dostupná a prostě úžasná.Všechny díly sednou, nic nedrhne, vše funguje, všechno mám správně na dosah.Obzvlášť oceňuji, že se dokázali vyrovnat i s křivými zdmi a nábytek nádherně pasuje.A chybí mi prostor, abych vyjádřila své díky!”

Kateřina Petrušková

23.03.2016Oslovila jsem tuto firmu na doporučení a nelituji. Ať už se jedná o můj návrh kuchyně, dětského pokoje, či vestavěné skříně v prádelně/koupelně, kde se řešily složité detaily, nebylo nic pro tuto firmu problém, ba naopak. Vždy se snažili vyjít maximálně vstříc a ještě navíc poradili a doporučili praktické vychytávky. Ať už se jedná o přípravu, veškeré konzultace, realizaci, rychlost montáže i osobní přístup, mohu jen doporučit, byla jsem nadmíru spokojená !!!

Zdeňka Nekudová

23.03.2016Doporučuji všem, kteří chtějí kvalitně odvedenou práci. Od počátku, tedy od zpracování návrhu, přes výběr materiálu až po skutečnou výrobu a montáž na místě jsem byla velmi spokojená s přístupem, který byl profesionální, ale zároveň lidský, s rychlostí, spolehlivostí a neskutečnou precizností. Chválu můžu napsat nejen za sebe, ale i za firmy, které se u nás v průběhu stavby střídaly a všichni měli stejný názor jaký sdílím já a chválili odvedenou práci této firmy a velmi pěkný výsledek.

Jana Bachanová

23.03.2016Při rekonstrukci podkroví jsme oslovili tuto firmu a požádali o realizaci kuchyně a vestavěného nábytku,např. skříně.Po zaslání návrhu, jsme žasli,jak je možné z nevzhledného podkroví udělat krásný byt.Ani jsme nemuseli nic měnit jak bylo vše perfektní.Dnes máme krásně zařízený byt,který všichni obdivují a jsme neskutečně vděční za perfektně provedenou práci,které nejde nic vytknout. Jestliže někdo váháte s výběrem firmy,vřele doporučujeme. Mají zlatá ruce a vřelý přístup.Ještě jednou velké díky!

Kontakt 603 849 910